UAB
Renkama nauja grupė barmenų apmokymams !!! Pradžia rugpjūčio 10 d. !!! Dėl papildomos informacijos teiraukitės tel: +370 600 35351
skype youtube lt ru en
Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų. Atkaklumu pasieksi greičiau nei skubumu.
Aleksandar Shtifanov apmokymai (master class)


Trumpas dosje: Darbo patirtis daugiau nei 10 metų baruose ir šou pasirodymuose visoje Rusijoje ir daugiau nei 30 pasaulio šaliTrumpas dosje: Darbo patirtis daugiau nei 10 metų baruose ir šou pasirodymuose visoje Rusijoje ir daugiau nei 30 pasaulio šaliTrumpas dosje: Darbo patirtis daugiau nei 10 metų baruose ir šou pasirodymuose visoje Rusijoje ir daugiau nei 30 pasaulio šaliTrumpas dosje: Darbo patirtis daugiau nei 10 metų baruose ir šou pasirodymuose visoje Rusijoje ir daugiau nei 30 pasaulio šaliTrumpas dosje: Darbo patirtis daugiau nei 10 metų baruose ir šou pasirodymuose visoje Rusijoje ir daugiau nei 30 pasaulio šaliTrumpas dosje: Darbo patirtis daugiau nei 10 metų baruose ir šou pasirodymuose visoje Rusijoje ir daugiau nei 30 pasaulio šali