UAB
Renkama nauja grupė barmenų apmokymams !!! Pradžia rugpjūčio 10 d. !!! Dėl papildomos informacijos teiraukitės tel: +370 600 35351
skype youtube lt ru en
Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų. Atkaklumu pasieksi greičiau nei skubumu.
Džiugi naujiena !!!! Pradedam straipsnių ciklą apie mūsų mokinius ir jų sėkmės istorijas !!!!


Džiugi naujiena !!!! Pradedam straipsnių ciklą apie mūsų mokinius ir jų sėkmės istorijas !!!! Kiekvieno straipsnio gale pabaigoje jūsų laukia jų firminio kokteilio receptas bei nuotrauka !!!
1 Kaip susidomėjai barmenų profesija ?
Buvau studentas ir turėjau begalę laisvo laiko, taigi įsidarbinau tuometiniame “Reval Hotel Lietuva” apsaugos darbuotoju. Viešbučio 22 aukšte yra baras „Sky baras“ ten dirbo du barmenai Tomas ir Edgaras. Jie abu buvo klasiški barmenai, vienas buvo kaip istorikas su visomis žiniomis apie alkoholį, kitas stebino triukais su buteliais ir šeikeriais. Tuomet dar nežinojau kas yra kas bet buvau įkvėptas ir susidomėjęs kaip niekad, taigi vis dažniau aplankydavau sky barą, žiūrėdavau kaip barmenai dirba, kaip žmonės reaguoja, stebėjau ir bandžiau įsivaizduoti save barmenu.
2. Nuo Ko pradėjai ?
Sky baro barmenas Tomas, pastebėjęs susidomėjimą, pasiūlė tuomet dar visai šviežią projektą barmenų mokyklą. Tarsi tyčia viešbučio restorane “Riverside” tuo pat metu atsirado vieta padavėjui. Nusprendžiau viską apversti aukštyn kojomis ir pamėginti.
3 Kur Mokeisi ?
Mokykla kur išmokau pagrindus dabar jau visiškai atsinaujinęs ir subrendęs projektas su Artūru Grigorjevu priešaky, AG International Bartenders Centre. Alkoholio gamyba, Istorija, Kokteiliai, mokymasis tiksliai pilti „iš rankos“, greito ir funkcionalaus darbo pagrindai, ir be abejo Flair triukai su buteliais, šeikeriais, grūstuvais, baro šaukštais, stiklinėmis ir t.t 
Visą pradžiamokslį galėjau išmėginti Riverside restorane. Administratorius Linas pasinaudojęs mano kaip padavėjo paslaugomis, nusprendė pastatyti mane už baro, kaip tuomet išsireiškė „tu ne staliuko žmogus“. Restorane tuomet gėrimus ruošdavo padavėjos, jos parodė kaip viskas veikia, kas yra kas ir paliko mane karaliauti ten.
Kur dabar dirbi ?
Jau antrus metus dirbu Roadhouse Bare, Covent Garden’e Londone.
Tame pačiame kuriame kasmet vyksta Flairingo varžybos „Roadhouse World Flair“. 
Jeigu neklystu, bare kuriame dirbi barmenai privalo naudoti Flairingą darbo metu ?
Taip, vienas iš pagrindinių baro akcentų yra barmenai, kurie darbo metu triukais priverčia lankytojus aikčioti, ploti, fotografuoti, filmuoti ir pan. Tai tuo pačiu yra puiki motyvacija treniruotis ir mėginti rasti naujus kelius į lankytojų širdis. Be abejonės visa tai atneša arbatpinigius.
Ką veiki laisvalaikiu ?
Tiesą pasakius mano laisvalaikis yra skirtas Miegui ir Flairingui, laisvu nuo darbo laiku treniruojuosi naujus triukus ir ruošiuosi varžyboms. Mėgstu keliauti taigi kasmet keliauju į barmenų varžybas, daugiausia Flairingo, bet teko varžytis ir kokteilių gaminimo varžybose, daugiausiai aplink Europą, teko pabuvoti ir pasivaržyti daugybėje miestų Lietuvoje, Italijoje, Prancūzijoje, Kroatijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Olandijoje, Belgijoje, Bulgarijoje taip pat Brazilijoje ir be abejonės Jungtinėje Karalystėje. Pastaruoju metu taip pat Organizuoju Barmenų varžybas Roadhouse Barwars. 
Papasakok daugiau apie organizuojamas barmenų varžybas ?
Roadhouse Barwars arba Roadhouse Barų Karai yra varžybos skirtos barams, keturių narių komandos varžosi Greičio, Miksologijos, Flairingo ir Baro užnugario rungtyse. Nugalėtojai namo iškeliauja su trofėjumi ir piniginiu prizu. Organizavimas dar vienas naujas iššūkis mano barmeno karjeroje.
Patarimai Pradedantiesiems?
Mokytis iš visko, kaip įmanoma sparčiau ir kiek įmanoma daugiau. Išnaudoti kiekvieną minutę praleistą barmenų centre mokymuisi kažko naujo, klausti jeigu kažkas ne visiškai aišku, skaityti, skaityti ir dar kartą skaityti! Knyga kurią rekomenduočiau (teks išmokti angliškai) „Dale Degroff - The Craft of The Cocktail“ įsidarbinus klausti klausimus, kad ir kokie kvailoki jie atrodytų, ir mokytis, mokytis, mokytis iš kiekvieno nutikimo kiekvieno kliento kiekvieno gėrimo. Barmeno profesija yra kažkiek panaši į mokslininko niekuomet neužteks vien teorinės medžiagos, reikia atlikti eksperimentus ir mokytis iš nesėkmių.

Firminis Kokteilis:

1 oz Sipsmith Gin
½ oz Gervuogių likeris “ Briottet - crème de mure”
½ oz Braškių likeris “Briottet - Crème de Fraise”
½ oz Cukraus sirupas
¼ oz Balsaminis Actas
8-10 Gervuogės
3-4 braškės
1 oz citrinų sultys
Metodas:
Braškes ir Gervuoges sutrinti su cukraus sirupu, įpilti visus likusias sudėtines dalis ir suplakti su ledu.
Stiklinės kraštus įtrinti laimo skiltele ir padengti smulkiu cukrumi kuris buvo išdžiovintas kartu su „peychauds bitters“.
Kokteilį perkošti į stiklinę su ledu.
Papuošimui naudoti Cinamono lazdelę ir Apelsino žievės spiralę. Nepamirškite papurkšti apelsino žievės aliejų ,virš stiklinės, suteiks gėrimui aromato.