UAB
Renkama nauja grupė barmenų apmokymams !!! Pradžia rugpjūčio 10 d. !!! Dėl papildomos informacijos teiraukitės tel: +370 600 35351
skype youtube lt ru en
Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų. Atkaklumu pasieksi greičiau nei skubumu.
Interviu su Martynu Racinsku !!!


Sveiki, mes ir toliau tęsiame straipsnių ( interviu ) ciklą apie mūsų mokinių sėkmės istorijas ir pristatome ''Dream'' baro vyrą barmeną Martyną - Martynas Racinskas !!!
Kaip Jūs susidomėjote barmeno profesija?
Susidomėjau barmeno amato dirbdamas padavėju, nenorėjau ilgai užsibūti šiose pareigose, tad nutariau kad norėčiau dirbti barmenu, o norint dirbti geram kokteilių bare reikėjo žinių.
Kaip jūs sužinojote apie mūsų barmenų mokyklą ?
Taigi vienas geras draugas, buvęs barmenas Laurynas rekomendavo Artūro Grigorijevo tarptautinį barmenų rengimo centrą (www.barmenumokykla.lt ), kadangi draugas buvo nesenai pabaigęs kursus, gavau ir nuolaidą. Tad kibau i mokslus, kur per tikrai trumpą laiką įgavau be galo daug gerų bei naudingų žinių, kurios man labai padėjo tolimesnėje barmeno karjeroje.
Kaip klostėsi karjera pabaigus apmokymus? Kokiose barmenų varžybose jums teko dalyvauti?
O tolimesnė karjera ištiktųjų nestovėjo vietoje, vis kilau laipteliais aukštyn, kol pagaliau buvau pakviestas į norimiausią turbūt darbo vietą Vilniuje į aukšto lygio kokteilių barą ''Dream Bar''. Ir dar netikėčiau, kad tapau šio baro vadovu praėjus vos keliems mėnesiams susiklosčius netikėtoms aplinkybėms. Pavyko dirbant ''Dream Bare'' dalyvauti nemažai kokteilių čempionatuose, ir netgi keletą laimėti, bei tūrėti galimybę patekti į aukščiausio lygio pasaulyje kokteilių darymo varžybas. Kur rezultatai tikrai malonus.:
Absolut invite - LIetuva 1 vieta , Švedija pasaulinis finalas -10 is 22. Ravifruit - Lietuva - 2 vieta. Angostura -Lietuva -1 vieta, Madridas pasaulinis finalas - 6 vieta .
Riga Balzams iš 52 dalyvių - 9 vieta.
Ką galėtumėt patarti naujokams norintiems imtis šio amato?
Pradedantiesiems ar nežinantiems ką gyvenime veikti manau šis Artūro Grigorjevo Tarptautinis barmenų rengimo centras (www.barmenumokykla.lt) yra ideali vieta , norint per trumpą laiką įgyti naudingų žinių apie baro amatą, bei gera pradžia norint išsisukti ir gerai suprasti viską su aptarnavimo verslu.
Dėkojame Martynui už interviu ir linkime didžiausios sėkmės !!!!
Taip pat Martynas dovanoja savo firminio kokteilio kuris nustebino pasaulį receptą :
King's desire : 25ml Riga Balzams Black , 15ml Kahlua, 15ml Carolans, 10ml Frangelico, 5ml Wallnut biter, Muskato drožlės, bei šokolade išvoliotos vyšnios ant iešmelio. (kokteilio nuotrauką rasite pridėtose prie interviu nuotraukose).