UAB
Renkama nauja grupė barmenų apmokymams !!! Pradžia rugpjūčio 10 d. !!! Dėl papildomos informacijos teiraukitės tel: +370 600 35351
skype youtube lt ru en
Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų. Atkaklumu pasieksi greičiau nei skubumu.
Nacionalinis padavėjo ir barmeno profesinio meistriškumo konkursas


Nacionalinis padavėjo ir barmeno profesinio meistriškumo konkursas
2014 metų balandžio 24 dieną Alytaus profesinio rengimo centre vyko Nacionalinis padavėjo ir barmeno profesinio meistriškumo konkursas. Mūsų mokyklą atstovavo pirmakursiai PB13 grupės mokiniai Linutė Oržekauskaitė ir Donatas Puodžiulis. Konkurse dalyvavo 20 mokinių iš 11 profesinių mokyklų.
Konkursą pradėjo ir sveikinimo žodį tarė Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo departamento direktorius Saulius Zybartas. Sėkmės linkėjimo Alytaus profesinio rengimo centro direktorius Vytautas Zubras.
Kompetetingą komisiją sudarė: komisijos pirmininkė edukologijos mokslų docentė Živilė Sederevičiūtė, komisijos narys UAB „Artūro Grigorjevo tarptautinis barmenų centras“ įkūrėjas ir vadovas, daugelio tarptautinių konkursų nugalėtojas Artūras Grigorjevas ir UAB „Sangaida“ pardavimų vadybininkas Daniil Blagoveščenskij.
Pristačius vertinimo komisiją mokiniai burtų keliu sužinojo pasirodymų eiliškumą. Linutei teko nr.2, o Donatui – nr.11.
Mūsų mokinukai buvo patys jauniausi, bet savo pasirodymais pralenkė net trečiakursius. Padavėjai ir barmenai turėjo paruošti namų darbus: paserviruoti stalą tema „Pavasario simfonija“. Po namų darbų atlikimo skubėjo atlikti teorijos testą. Sočiai papietavus prasidėjo sunkiausias konkurso etapas. Pirmiausia teko per 10 minučių sulankstyti 6 skirtingais būdais servetėles. Po to mokiniai turėjo per 6 minutes paruošti 3 vienodas porcijas kokteilių. Linutė gamino braškinį „Mojito“, o Donatas kokteilį „Maratonas“. Kita užduotis buvo „Vaisių pjaustymas prie lankytojo stalo“. Mokiniai pjaustė ir komisijai patiekė apelsiną. Didžiuojamės mūsų šaunuoliais mokiniais, nes jie visas užduotis atliko puikiai ir laiku.
Kol mokiniai sunkiai dirbo, mokytojai buvo „ištremti“ į Visuomenės harmonizavimo parką. Vėliau keliavo į Birštoną.
Konkursą vainikavo parodomoji kokteilių ruošimo programa, kurios metu kokteilius ruošė komisijos nariai Artūras Grigorjevas ir Daniil Blagoveščenskij. Po šios parodomosios programos vyko konkurso dalyvių apdovanojimai. Mokytojams buvo įteiktos padėkos, o mokiniams – krūva dovanų.
Nuoširdžiai dėkojame mokiniams už jų drąsą, ryžtą ir profesines ambicijas ruošiantis ir dalyvaujant Nacionaliniame padavėjo ir barmeno profesinio meistriškumo konkurse !!!