UAB
Renkama nauja grupė barmenų apmokymams !!! Pradžia rugpjūčio 10 d. !!! Dėl papildomos informacijos teiraukitės tel: +370 600 35351
skype youtube lt ru en
Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų. Atkaklumu pasieksi greičiau nei skubumu.
Norite būti lyderis savo profesijoje?


Norite būti lyderis savo profesijoje? Įgyvendinti savo bei klientų lūkesčius? Norite išmokti kažko daugiau nei “išplakti ir supilti” ? Gaminti pačius skaniausius kokteilius mieste? Pakerėti klientus savo darbu? Norite pradėti barmeno karjerą? O gal jau esate barmenas ar baro, naktinio klubo, restorano vadovas? Svajojate pakelti savo žinių lygį bei padidinti savo uždarbį ir įmonės pelną? UAB „Artūro Grigorjevo tarptautinis barmenų centras“ tai pirmoji ir vienintelė Lietuvoje barmenų mokykla, kurioje naudojami patys naujausi apmokymų metodai. Mokykla įsteigta 2007m. mokslus baigė daugiau nei 600 barmenų iš visos Lietuvos ir įvairių užsienio šalių. Instruktoriai stažuojasi užsienyje ir yra tarptautinių konkursų čempionai. Dėl platesnės informacijos kreiptis tel. nr. 860035351 arba el. paštu barmenu.centras@gmail.com
Taip pat sekite naujienas