UAB
Renkama nauja grupė barmenų apmokymams !!! Pradžia rugpjūčio 10 d. !!! Dėl papildomos informacijos teiraukitės tel: +370 600 35351
skype youtube lt ru en
Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų. Atkaklumu pasieksi greičiau nei skubumu.
''Trendy cocktails with Monin"


Kvietimas

Norėtume pakviesti Jus į Monin prezentaciją - mokymus ''Trendy cocktails with Monin". Prezentacija vyks 2014m. Gegužės 13d. 13.00 valandą, restorane „Q‘upolas“ J. Basanavičiaus g. 4, Vilniuje.

Prezentaciją ves Inguss Reizenbergs Monin prekės ženklo ambasadorius Latvijoje ir įvairių kokteilių ruošimo čempionatu dalyvis bei nugalėtojas, Inguss yra nugalėjęs tokiuose čempionatuose kaip „Viru Valge Grand Prix“, „Angostura Global Challange“, „Evian Grand Prix“, ir Daniil Blagoveščenskij Monin prekės ženklo ambasadorius Lietuvoje.

Inguss Reizenbergs pastaraisiais metais organizavo ir vedė mokymus barmenams įvairiuose Latvijos miestuose. Jis aktyviai dirba su Monin prekinio ženklo pristatymu. Inguss sudaryti receptai skelbiami www.monin.com svetainėje ir naudojami įvairiuose baruose Latvijoje.
Prezentacijoje Inguss pasidalins savo patirtimi dirbant su Monin produktais skirtingos koncepcijos baruose. Aptars pasaulines tendencijas ir naujoves, pasiūlys naujų sprendimų ir idėjų barui.
Prezentaciją sudarys:
1. Monin produkcijos naujovių ir galimybių pristatymas.
2. Monin vasaros pasiūlymai terasoms, klubams, kokteilių barams. Alkoholinės ir nealkoholinės kokteilių aplikacijos.
3. Sėkmingiausių ir madingiausių kokteilių receptūros iš viso pasaulio. Kokteilių ruošimo čempionatų nugalėtojų, ambasadorių ir žymių barmenų receptai su Monin.
4. Gėrimų idėjos ir kokteilių papuošimo idėjos galinčios padėti per kokteilių ruošimo čempionatus.
Padirbėsime su įvairiomis receptūromis: tiek su alkoholiniais, tiek nealkoholiniais gėrimais. Padiskutuosime kitomis Jus dominančiomis temomis.
Mielai, kviečiame dalyvauti!
Norinčius dalyvauti, prašome užsiregistruoti susisiekus su UAB Sangaida pardavimų vadybininkais arba žemiau nurodytais kontaktais:

Daniil Blagoveščenskij 
Monin prekės ženklo ambasadorius Lietuvoje
El. paštas danila@sangaida.lt
Tel . +37068652190

UAB Sangaida Panerių g. 20a, Vilnius, 
Tel. (5) 2161223, (5) 2135520, info@sangaida.lt